.

.

Novogratz Кеш 2 Вратата Метал Шкафче Акцент, Нане Кабинет

Novogratz Кеш 2 Вратата Метал Шкафче Акцент, Нане Кабинет

DEN 3828.72

Пристапност
Во достапна форма

Добиете совршено решение за складирање за секоја соба во вашиот дом со Novogratz Кеш 2 Вратата Метал Шкафче Акцент Кабинет.Направени од прав-обложени метал, светло зелена нане боја додава забава pop на боја, додека на метал, го прави лесно да се чисти spills со влажна крпа.2 полиците се идеални за чување далеку ништо од екстра фрла на дополнителни канцелариски материјали.Заврши својот простор со целиот Кеш на собирање (секој се продава одделно).Кабинетот бродови рамна до вашата врата и 2 возрасни се препорачува да се соберат.Секоја полица може да се одржи до 20 кг.додека врвот површината може да се одржи на 60 кг.Собрани димензии : 25.2"H x 39.37"W x 15.75"D. Додадете вредни складирање и забава pop на боја насекаде во вашиот дом со Novogratz Кеш 2 Вратата Метал Шкафче Акцент Кабинет.Направени од прав-обложени метал, светло зелена боја додава забава пресврт на вашиот складирање решение.На метал лесно може да се чистат со влажна крпа, па можете да ги зачувувате ништо од чистење резерви на дополнителни фрла и одборот игри.2 полици даваат многу простор за складирање, без оглед каде што ви треба.Кабинетот бродови рамен на вашата врата и да бара од собранието по отворањето.Две возрасни се препорачува да се соберат.Откако насобраните, Кабинетот мерки за да се 25.2"H x 39.37"W x 15.75"D. Од модерната да гроздобер-инспириран, има Novogratz futon, пресек или sleeper троседот да се вклопи во вашиот чудат и забавен начин на живот.Со беспрекорна комбинација на шарм и современиот дизајн, нашиот здрав кревети нудат супериорна поддршка со супериорен бентвуд slat систем.Стилски и елегантен, нашите метал кревети имаме чиста силуета и се стокмено во цврсти метални да ви обезбеди врвот поддршка.Овие 3-во-1 парчиња може да се користи на троседот, кревет или гостин кревет, со функционалност и флексибилност до вашиот дом.

Главните карактеристики

Избор на клиент