.

.

CINGHI LUSSO Природна Мов Тепих Качување Милениче Терариум Перница Материјал Симулација Прашума Средина Гуштер Уредување Навлажнувачки и Лесно да се Чисти

CINGHI LUSSO Природна Мов Тепих Качување Милениче Терариум Перница Материјал Симулација Прашума Средина Гуштер

DEN 1070.40

Пристапност
Во достапна форма

Природната Средина-Симулира природен прашума средина, погоден за различни влекачи и amphibians, и го стимулира мускулите за развој на качување домашни миленици.Силна Влага Задржување - мека и удобна двојно-layer ткаенина, силната апсорпција на вода, не е лесно да се носат, и подобра навлажнувачки ефект.Не-пролевање - Дизајнирани со дебели и тенки двојно-layer ткаенини, тоа е издржлив и не-вирусот,лесно да се чисти и обновливи.Висок Квалитет - користење на новата генерација на надгради ткаенини, газирани и густи, задебелена да се задржи топло, долг животен век.Секое Сечење - Тоа може да биде произволно се сечат за да одговараат на различни големини на одгледување кутии за да ги задоволи потребите на домашните миленици од различни големини.Мов Мат е исклучително природен изглед на терариум супстрат кој може да се користи за сите видови на влекачи и amphibians.Мека, хигиенски и абсорбента на Мов Мат е лесен за употреба и може да се намали за да ги собере било терариум големина.Едноставно плакнење чисти кога soiled или да го замени колку што е потребно.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме! .

Главните карактеристики

Избор на клиент