.

.

Airpods Про Случај Покрие 2019, Симпатична 3D Смешно Цртан филм Кул Девојки, Момчиња, Деца, Жени Заштита на Силиконска Кожа Покрие Додатоци со Keychain за AirPods Про (2019 Објавен) Yo

Airpods Про Случај Покрие 2019, Симпатична 3D Смешно Цртан филм Кул Девојки, Момчиња, Деца, Жени Заштита на

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Уникатен дизајн Симпатична Модел : дизајн на Airpods Про случај е симпатична, кул и хумористични.Тоа го прави да изгледа повеќе лична, стилски и трендовски.Исклучителна изработка може да се спречи печатени шема од паѓање лесно и е издржлив.Тоа е совршен подарок за себе, семејството и пријателите.Сеопфатна заштита : На Airpods Про случај има силна способност да се издржи влијанието, кој може целосно да се заштити вашата сакана Airpods Про, да се спречи паѓа и гребнатини, и направете ја вашата Airpods Про посигурни и издржливи.Најдобро може да се користи : Можете да го полните природно, без никаква пречка.Лесно да се носат - Можете да ги користите со трајни carabiner клип, го ослободува рацете и поудобно да се закачите на Airpods Про торбичка за една рачна ташна, ранец, панталони, итн.Не се грижите за губење на вашиот Airpods Про.Високо-квалитетни материјали : Направен од високо-квалитет со силиконска материјали.мека и мазна, прашина-доказ и дамка-отпорни, високо-одделение се чувствуваат искуство, правење на вашиот Airpods Про имаат поубав изглед.По продажбата на услугата : Одговорност за нашите нарачки и клиентите е нашиот прв приоритет.Ако имате било какви прашања во врска со вашиот пакет или Airpods Про случај, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Функција : 1. Овој случај направен од висок квалитет на гума, силикони. 2. Ефективни анти-нула, анти-шок, нечистотија-доказ, прашина-доказ и проверка на отпечатоци-доказ.Го заштитува вашиот Airpods Про од удари и капки. 3. Тенок форма-фитинг дизајн овозможува лесно за инсталација.Многу преносни, можете да навивам за нив далеку во вашата торба или џеб. 4. Ние ги користиме на ажурирани технологија со премиум материјалот овозможува целокупната заштита за вашиот Airpods Про.Вклучувајќи : 1 * Airpods Про случај 1 * Keychain Тоа е едноставен и пријатно на подарок, наменета за девојчиња, момчиња, млади, жени, двојки, итн, тоа е совршен за одмор подарок.Тоа ќе биде пофален од страна на луѓето.

Главните карактеристики

Избор на клиент