.

.

Фармацевт Тапа, 304 Фармацевт Замена Нерѓосувачки Челик Барел Славина за Барел Fermenter Вино Пиво Пијалаци Сок Фармацевт Spigot

Фармацевт Тапа, 304 Фармацевт Замена Нерѓосувачки Челик Барел Славина за Барел Fermenter Вино Пиво Пијалаци

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Брза Инсталација : Овој Пијалок Фармацевт Замена Spigot бара 5/8 инчи или 12mm дијаметар отворање да се инсталира.Корозивни-отпорен, без Олово.Киселина Отпорни.Одлично за Издавање Чај.Добро за здравје и долг живот со соодветна примена.Гаранција Пријателски Услуги на Клиентите : имаме обврска да секој купувач 100% задоволство.Брза Инсталација : Овој Пијалок Фармацевт Замена Spigot бара 5/8 инчи или 12mm дијаметар отворање да се инсталира.Корозивни-отпорен, без Олово.Киселина Отпорни.Одлично за Издавање Чај.Добро за здравје и долг живот со соодветна примена.Гаранција Пријателски Услуги на Клиентите : имаме обврска да секој купувач 100% задоволство.

Главните карактеристики

Избор на клиент