.

.

10PCS Мини Antislip Лесно Кука Домаќинство Собираат Облека Рек Складирање Носителот Облека Закачалка Плакарот Организатор(Виолетова)

10PCS Мини Antislip Лесно Кука Домаќинство Собираат Облека Рек Складирање Носителот Облека Закачалка Плакарот

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Против пролизгување мини собираат облека рек кука, навистина магија простор saver, да ви даде дополнителни плакарот простор.Може да се користи за да висат на облека решетката за да се поврзете на следната облека решетката за организирање на вашата облека и заштеда на време.Едноставен и практичен дизајн, и лесен за употреба.Сосема Нов и Висок Квалитет.Име : Облека Закачалка.

Главните карактеристики

Избор на клиент