.

.

МРАЗ 55мм Тенок ND Филтер Поставени ND1000 ND64 ND8 Неутрален Густина 10, 6, 3 Запре Оптичко Стакло 55

МРАЗ 55мм Тенок ND Филтер Поставени ND1000 ND64 ND8 Неутрален Густина 10, 6, 3 Запре Оптичко Стакло 55

DEN 791.76

Пристапност
Во достапна форма

Филтер #1 ND1000 10 Престане изложеноста корекција.Филтер #2 ND64 6 Престане изложеноста корекција.Филтер #3 ND8 3 Престане изложеноста корекција.Двојно навој метална рамка за дополнителни филтри или Худ.Тенок : 3.6 mm длабоко (не inc задните теми).Идеален за Широк Агол.Нема боја екипа.Црно-rimmed стакло.Superfine мат црна рамка.Вклучува пред теми за филтри или Худ.Вклучува 3 Џеб Паричник.

Главните карактеристики

Избор на клиент