.

.

Uxcell a15011600ux0128 Kp002 Само Усогласат 15mm Понесе Кол Топката Имајќи Перница Блок Insert, 1.7 Ширина, Месинг Позлатен Лим

Uxcell a15011600ux0128 Kp002 Само Усогласат 15mm Понесе Кол Топката Имајќи Перница Блок Insert, 1.7 Ширина,

DEN 280.80

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : перница блок имајќи; модел : Kp002; тип : перница блок монтирани имајќи.Имајќи Големина : Внатрешен Дијаметар : 15mm/ 0.6"надворешен Дијаметар : 42mm / 1.7";Вкупната Големина(Прибл.) : 80 x 18x 44mm / 3" x 0.7" x 1.7"(L*W*H).Монтажа дупка со дијаметар : 7 mm/ 0.28"; дупки центар растојание : 63 Mm/ 2.5".Style="font-size : 11. 8181819915771px;"> style="font-size : 11. 8181819915771px;">span style="боја : rgb(0, 0, 0);">Перница блок топката имајќи е широко се користи во разни на машини, особено во храна машина, и тие, исто така, може да се користат во фармацевтските машини, пренесување системи, филм машини за обработка, спин машина, печатење машини, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент