.

.

Sundance 5 Mg Мелатонин Таблети, 60 Count

Sundance 5 Mg Мелатонин Таблети, 60 Count

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Помага во одржување на редовна спиење циклус.Промовира одмор и релаксација.Глутен слободни.Мелатонин е хормон кој помага во одржување на телото деноноќниот ритам и промовира оптимално одмор и релаксација.Тоа ги охрабрува мирна расположението и помага во подобрување на квалитетот на одмор.Природата е вистината мелатонин 3 mg доаѓа во глутен бесплатно, брзо распаѓање на јазичиња за оптимална апсорпција.

Главните карактеристики

Избор на клиент