.

.

Личноста На Два Боја Капење Цвет За Перење Лицето Девојка Headwear М Обликот На Косата Ноктот Корејски Стил Рак Клип Жените Косата Клип Геометриски Коса Додатоци(L)

Личноста На Два Боја Капење Цвет За Перење Лицето Девојка Headwear М Обликот На Косата Ноктот Корејски Стил

DEN 74.16

Пристапност
Во достапна форма

Предмет тип : Губење на канџи.Материјал : Пластика / смола.Стил : корејски стил.Должина : околу 9 cm.Пол : Жена.Должина : околу 9 cm Gender : Woman Material : Пластика / resin Package вклучуваат : 1 Pc Коса claw Style : корејски style Item тип : Коса claws Feature : Красат Стил : Fashion Applicable Сцена : Casual Applicable Сезона : Четири Seasons Pattern Тип : Geometric Item Тип : Headwear.

Главните карактеристики

Избор на клиент