.

.

JIANHAO Божиќ Венци за Пред Врата Вештачки Божиќ Виси Снежните Наежвам Борови Шишарки Бери Батерија Управувана Празник Божиќ Декорација Дома Затворен Отворено

JIANHAO Божиќ Венци за Пред Врата Вештачки Божиќ Виси Снежните Наежвам Борови Шишарки Бери Батерија Управувана

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

Пред осветлена Божиќ Венец со Украси : Дебела Божиќ венец со Овој виси Божиќ растение има 84 индивидуално направена гранка совети,што е поставен како вистинска работа.пријатен начин за да додадете инстант Божиќ атмосфера на било затворен или на отворен простор.Лесен за одржување : нема потреба за вода или да се исчисти игли.Оваа суспендирани борови кошница е време-тестиран,оган-отпорни и не предизвикува алергии,па може да се користи за повеќе празници.Вграден-во осветлување : Исечените со црвени бобинки, борови шишарки,снег и 50 Батеријата-управувана УЛ бела LED светла со интегриран 6 часови. [ Обновливи & Трајни ] рака направена Божиќ венец со реални бараат и не треба да се чисти и одржува.Издржлив и лесен за складирање и повторна употреба за следниот одмор.Препорачуваме да се користи на отворено со засолниште за да се избегне сонце и дожд. [ Божиќ Украси & Подароци ] Божиќ украси за внатрешна и надворешна дома,свадби,дома,ѕидовите,прозорците на предните врати,камини,дневни соби,спални соби,јадење соби,mantels,тремови,windows,итн.Housewarming подарок,или празник Божиќ подароци за семејството и пријателите,или како добредојдовте вратата венец декорација.Опис на производот : Одмор шарм : пријатен начин за да додадете инстант Божиќ атмосфера на било затворен или на отворен простор.Оваа виси Божиќ растение има 84 индивидуално направена гранка совети, што е поставен како вистинска работа.Лесен за одржување : нема потреба за вода или да се исчисти игли.Оваа суспендирани борови кошница е време-тестиран, оган-отпорни и не предизвикува алергии, па може да се користи за повеќе празници.Вграден-во осветлување : Исечените со црвени бобинки, борови шишарки, снег и 50 Батеријата-управувана УЛ бела LED светла со интегриран 6 часа On Ideal големина : 20 инчи висок за да виси цвет pots Color : Green Material : Polyvinyl Chloride Battery : 2 АА батерии (не се вклучени)Пакет содржина : 1 X Божиќ Венец.

Главните карактеристики

Избор на клиент