.

.

Рака На Нога Спа Масажа Рефлексологија Стап, Рефлексологија Нога Масажа Стап Длабоко Ткиво Масажа Релаксираат Акупресурата Масажа Стап

Рака На Нога Спа Масажа Рефлексологија Стап, Рефлексологија Нога Масажа Стап Длабоко Ткиво Масажа Релаксираат

DEN 527.28

Пристапност
Во достапна форма

Оваа масажа клуч е направен од брановидна структура, лесно да се одржи и да го користите, компактен и деликатна, лесен за носење, се прилагодат на повеќе користење на животната средина.Се поделат во дебела и тенка двата краја, масажа различни acupoints според различни делови од телото.Го регулира микроциркулацијата, подобрување на моторни функција, се опушта мускулите, го намалите стресот и да се стимулира циркулацијата на крвта.Ова ќе го поттикнуваат телото да се природно да се врати на својот сопствен здрав баланс.Високо квалитетна ABS материјал се обезбеди максимална трајност и удобно рака чувства, добра масажа искуство.Спецификација : Предмет Тип : Нога Масажа Стап Материјал : ABS Големина : Прибл. 13.7 x x 1.8 1.6 x 1.2 см / 5.4 x x 0.7 0.6 x 0.5 во Пакет Листа : 1 x Нога Масажа Стап.

Главните карактеристики

Item Type:
Foot Massage Stick
Material:
ABS 
Size:
Approx. 13.7 x 1.8 x 1.6 x 1.2cm / 5.4 x 0.7 x 0.6 x 0.5in
Package List:
1 x Foot Massage Stick :
Избор на клиент