.

.

(6) 16 оз. Јасно Храна Одделение Плоштадот Пластични Шишиња Сок со Портокал Подесувате Евидентно Капи 6/пакет

(6) 16 оз. Јасно Храна Одделение Плоштадот Пластични Шишиња Сок со Портокал Подесувате Евидентно Капи 6/пакет

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Храна Одделение ПЕТ Пластика.Устата Отворање : 31.5 mm (1.24") широк, Околу 2.4" плоштад x 7.75" Високи. 38mm Завртка Врвот Подесувате Евидентно Капа.BPA Free.Капацитет : 16 оз. 16 оз.Јасно Сок шишиња со пресврт на капи.Капи се паѓачкото безбедност бендови за подобрување на подесувате докази.Здрав 29 грам шише тежина.Пакет со 6 шишиња со капаци.

Главните карактеристики

Избор на клиент