.

.

Црна Пеперутка Клип со Пенливи Јасно Rhinestones

Црна Пеперутка Клип со Пенливи Јасно Rhinestones

DEN 1161.60

Пристапност
Во достапна форма

Мали Три Prong Црна Пеперутка Клип Со јасни Rhinestones.Околу 3/4 Од Очигледна Долго.Црна Пеперутка Клип.Прекрасна блескаво јасно Rhinestones На Крилја.Три Prongs Да Се Одржи Коса Цврсто.Оваа прекрасна црна пеперутка клипот има прекрасна јасно рефлексивни rhinestones на крилјата.Таа има три prongs да се одржи коса цврсто и да е околу 3/4 од очигледна долго.

Главните карактеристики

Избор на клиент