.

.

SUPVOX Gua Ша Borad Gua Ша Стружење Масажа Алатки Вол Рог Guasha Алатка за СПА Салон Акупунктура Активира Точка на Лицето Стил 2

SUPVOX Gua Ша Borad Gua Ша Стружење Масажа Алатки Вол Рог Guasha Алатка за СПА Салон Акупунктура Активира Точка

DEN 612.00

Пристапност
Во достапна форма

Gua Ша Масажа на Терапија Scrapping Плочи Природни Рог Guasha Масажа Guasha Одбор за Дома Салон.Не само што може да се користи од страна на себе, но, исто така, како здрава подарок за пријатели или семејството.Не само болка и на ослободување на алатката, но вашата кожа храна и хидратантен сојузник, како и.Убава форма, можете да лесно да се одржи, на работ е толку мазна, пријателски за вашата кожа, безбедно и удобно.Направени од високо квалитетни рог, долготрајни, супер лесно да се грижи и статични слободни.Description The gua ша масажа алатка е направен од природни рог и убаво се намали.Тоа е широко користен за да им се помогне на третман на adhesions и лузни предизвикани од прекумерна употреба на мускулите.Физичката терапија алатка е доволно издржливи од другите.Тоа е добар избор за професионален терапевт или лични корисникот.Функција - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Рог.- Големина : Околу 11.5x6x0.5cm - Направен од висок квалитет на рог, долготрајни, супер лесно да се грижи и статични слободни.- Убава форма, можете да лесно да се одржи, на работ е толку мазна, пријателски за вашата кожа, безбедно и удобно.- Мулти-функционален, особено на лицето, вратот и грбот, масажа, практични алатки за убавина масажа и СПА нега.- Не само што може да се користи од страна на себе, но, исто така, како здрава подарок за пријатели или семејството.Пакет Including1 x Guasha Одбор.

Главните карактеристики

Избор на клиент