.

.

MaxGear Акрилик Знак Носителот, Јасен Знак Носителот Пластика Хартија Носителот Коса Назад Знак Носители 8.5x11 инчи Знак Носителот Пластични Екранот Стојат за Канцелар

MaxGear Акрилик Знак Носителот, Јасен Знак Носителот Пластика Хартија Носителот Коса Назад Знак Носители 8.5x11

DEN 640.80

Пристапност
Во достапна форма

【Премиум Акрилик Материјал】Акрилик знак носители се направени од високо квалитетни акрилик што го прави постабилна и издржливи.Јасно акрилик знак носителот не ќе слабо или пак жолта под континуираното изложување на сончева светлина која нуди врвен екранот ефект. 【Коса Назад Дизајн】Нашите пластика хартија носител е дизајниран со стабилна коса база.Со иновативни коса-назад само-стои дизајн, акрилик носителите на стабилна доволно што го прави идеален избор за статистика за да прикажете слики, објавување или рекламирање памфлети. 【Стандардна Големина & Совршен Поставите】Овој пакет содржи повеќе пакување од 8.5 × 11 инчен коса-назад знак на сопствениците.Секој знак носителот има отворањето на својата страна за лесно хартија вметнување.Стандардна големина на хартија работи најдобро. 【Премиум Материјалот Комбинација】Нашите знак носител е направен од висок квалитет на ГЛАСАЧКОТО место и акрилик материјал што го прави повеќе издржливи и јасно.Јасно акрилик знак носителот не ќе слабо или пак жолта под континуираното изложување на сончева светлина која нуди врвен екранот ефект. 【Повеќенаменски Широко се Користи】Добие внимание со прикажување на рекламите, знаци, информации, брошури, fliers, сертификати, фотографии, menu (мени) сопствениците на ресторани и повеќе.Совршен коса назад пластични држачи за канцеларија, хотел, библиотека, училиштето, црквата, ресторан, бар, конференциски, изложба, саем, шоу, свадба настани итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент