.

.

Неонски Знаци Гром Батеријата работи и USB Напојува Топло Бела Уметност Декоративни LED Светла Ѕид Оркестарот за Дневна Соба Канцеларија Божиќ Свадба Партија Декора?

Неонски Знаци Гром Батеријата работи и USB Напојува Топло Бела Уметност Декоративни LED Светла Ѕид Оркестарот

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

1x LED неонски оркестарот светилка,1x кутија,1x USB напојување со приклучокот.Можете или да ја користите батеријата или пак приклучок за USB порт,КОМПЈУТЕР,моќ банка итн.Можете да Добиете на : 18 месеци гаранција,24hrs услуга,30-дневниот гаранција за парите назад.Направен од флексибилни силикон LED лента, светлата и акрил задната плоча,Тоа е опасност-бесплатно, Без ризик од кршење на стакло или истекување на опасни материјали.7)18 месеци гаранција,24hrs услуга,30 ДЕН парите назад guarantee8)Неонски светла декорација е идеална за дома, спална соба, дневна соба, балкон, балкон прозорец, канцеларија соба, детската соба, ресторан, тремот, павилјон, полица, на Божиќ, Нова Година, партии, роденден партии, свадбена церемонија, вечера party Specification Product Име : LED неонски знаци за ѕид decor Dimension : 13.Еко-пријателски на LED+Силиконски Ленти+ABS : неонски светла знаци употреба ДОВЕДЕ во нисконапонски и заштеда на енергија, докажувајќи само вистинската светлина излез за соба декорација.Батеријата работи и USB Напојува : Неонски светилки големина : 13.Човековиот Живот Funny1)Симпатична дома декорација ноќ светлина за детска,спална соба girls2), ПРЕДВОДЕНА верзија и еко-пријателски materils се користи 3)Батеријата работи и USB напојува за options4)Замена за традиционалните стакло неонски знак, компактен и шок-proof5)Неонски светлина, не произведува топлина по долго време use6)внимание грабител и нацртајте очи како на врвот на вашата свадба, партија, посебен настан, итн.Совршен Подарок и Декорација : LED неонски оркестарот светла може да биде како роденден,Денот на Вљубените,Божиќ подароци за семејства,љубовници,девојка,девојки,деца и др.8 cm) LED Боја : Топло white Materials : ЛЕР и Plastic Wire Должина : 6 FT/182cm(92cm+батеријата кутија поврзани+90cm)Што е во box1x LED неонски sign1x Батеријата box1x USB приклучокот.8 cm)/Жица должина : 6 FT.Донесе Повеќе Забава на Живот : Интегрирана виси кука дупки за олеснување на екранот на ѕид или само одмор во мантија, само, маса или салон.; Неонски светла и знаци е широко се користат во свадба, bachelorette партија, свадба банкет,brithday партија и други прослава прилики;.Неонски знаци доаѓа дома со батерија кутија (3x AA батерија НЕ е вклучен) и USB приклучокот.

Главните карактеристики

Избор на клиент