.

.

(8) 8 мл. Јасно Храна Одделение Плоштадот Пластични Шишиња Сок со Портокал Подесувате Евидентно Капи 8/пакет

(8) 8 мл. Јасно Храна Одделение Плоштадот Пластични Шишиња Сок со Портокал Подесувате Евидентно Капи 8/пакет

DEN 815.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Храна Одделение ПЕТ Пластика.Устата Отворање : 31.5 mm (1.24") широк, Околу 2.3" плоштад x 4.5" Високи. 38mm Завртка Врвот Подесувате Евидентно Капа.Капацитет : 8 мл.BPA Free. 8 мл.Јасно Сок шишиња со капи.Капи се паѓачкото безбедност бендови за подобрување на подесувате докази.Здрав 23 грам шише тежина.Пакет од 8 шишиња со капаци.

Главните карактеристики

Избор на клиент