.

.

Универзална 360 Ротирачки Телефон да Ѕвони Стојат Држач за мобилен телефон

Универзална 360 Ротирачки Телефон да Ѕвони Стојат Држач за мобилен телефон

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

3мм тенка.Една големина.Злато.Изработени од алуминиум.Метален прстен мобилен телефон носителот, држете го вашиот телефон само со една рака лесно. 360 степен ротација, лесно може да се пресели да ги задоволат вашите потреби.Изработен од легура токму преку голем број на процеси, па како да се направи тоа потенки, силна, и повеќе лесни.Прст прстен е изшкуркан и полиран особено, давајќи ви удобно мазна и свиленкаста рака чувство.

Главните карактеристики

Избор на клиент