.

.

Против Пролизгување Жените Влечки Секојдневен Кадифен Пантофли Лесни Дише Кат Чевли

Против Пролизгување Жените Влечки Секојдневен Кадифен Пантофли Лесни Дише Кат Чевли

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

♚♚【Широко се Користи】Погодна за девојки и дами да се носат затворен активности на отворено, чисто мода, погодни за одење активности.➤ ➤Воопшто не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се грижи за тоа за што во рок од 24 часа,ние, исто така, поддршка неразумно се враќа и наплата рок од 7 дена.Брза испорака : ќе добиете во рок од 7-15 дена. ♚♚【Уникатен Дизајн】Удобно и мека,го намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонови,го подобрува држењето на телото.Лесни одење чевли,погодно лизга-за дизајн,cushioned selectinsole,мода и индивидуалност.Се вклопат за повеќето луѓе, и на жените и девојките.Горниот Материјал : Памук Ткаенини.Овој производ исто така, може да се даде на вашите пријатели.Исто така, може да бидат дадени како подароци за роднини и пријатели.Големина : 9-9.Памук обвивка.Рекорд на вашето пријателство и да се направи вашиот живот повеќе пријатни. ♚♚【 Брза Испорака/ Пристигне во рок од 7-15 ден 】Пет големина одговара на сите.Целосната на еластична за Лесно да се носат полетување.Пета чевли со Висока : 1cm.Уникатен дизајн : Анти-лизга жените кадифен дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент