.

.

CYHO Тоалет Седиште Мат Користи Постојано, Додаток за Полнење Во Тоалет;ученичкиот Дом;Туш кабина;Хотел;Дома, 365x90(MM), Кајсија, 2 (Пакети) Тоалет Седиште Душеци (2 Колекци

CYHO Тоалет Седиште Мат Користи Постојано, Додаток за Полнење Во Тоалет;ученичкиот Дом;Туш кабина;Хотел;Дома,

DEN 187.92

Пристапност
Во достапна форма

Производот е во мали и преносливо, лесно да се носат.Производот е мека и удобна со добра адсорпција.Забрането е да се стави замрзнување ладна во тоа за повеќе интимни заштита, топлината и убавината.Производот без лепак марк адсорпција може да се користи штом тоа е раскинат без напор.Производот може да се мијат постојано без pilling и промена на бојата.Применливи Прилики : Тоалет;ученичкиот Дом;Туш кабина;Хотел;Дома;Автомобилската Продажба Servicshop;Безбедност;Вила;Бизнис Патување;Крајбрежје Боја : Кајсија Материјал : Полиестер Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 30(G) Должина : 365(MM) Ширина : 90(MM) Пакет се Вклучени : 2 (пакети) Тоалет Седиште Душеци (2 колекции / pack) Карактеристики : производот е мали и преносливо, лесно да се носат.Производот е мека и удобна со добра адсорпција.Забрането е да се стави замрзнување ладна во тоа за повеќе интимни заштита, топлината и убавината.Производот без лепак марк адсорпција може да се користи штом тоа е раскинат без напор.Производот може да се мијат постојано без pilling и промена на бојата.Производот е издржлив, бидејќи на специјален материјал.Производот е силна и тешко да се движат, така што е погодна за многу видови на тоалети.Производот може да се намали по случаен избор без да се грижиш за несоодветна големина.Напомени : Го производот подалеку од извор на оган и да се избегне висока температура.Пазете се од децата јадат случајно.

Главните карактеристики

Избор на клиент