.

.

CGADX 1.2 L Топлинска Литургија Двојно Капакот од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Термос Голем Капацитет Преносни Патување Литургија Спортски Шише Термос Шишиња (Боја : Пр?

CGADX 1.2 L Топлинска Литургија Двојно Капакот од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Термос Голем Капацитет Преносни

DEN 3877.92

Пристапност
Во достапна форма

Во жешките летни, додадете мраз на купот да се задржи на студ подолго време.Белешки : 1.2 LProduct боја : бела, зелена, natural Thermal изолација перформанси : 12-24 hours Suitable за сцени : патување, отворено спорт, дома, итн.Ви благодариме!2.Двојно-layer капак може да се користи како teacup, и спирала внатрешна капак е додаден да се направи течење-доказ и топлина-зачувување ефект подобро.Функција : Во рок од 24 Часа околу 70℃/158℉,Во 48 Часа околу 55℃/131℉,Во 60 Часа околу 35℃/95℉.Во жешките летни, додадете мраз на купот да се задржи на студ подолго време.Само се сврти на внатрешната маска на два пати како што е наведено да се добие вода надвор, не треба да се unscrew целата!Задржи топло во зима и ладно во лето.Висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик се користи увезени висок квалитет, од нерѓосувачки челик, без мирис, силна топлина зачувување; отпорност на корозија, единствена анти-хлор функција, ефикасно ги отстранува отровни хлор во водата, и го штити вашиот вода за пиење здравје.Купот на телото се направени од увезени 304 од не ' рѓосувачки челик, а на површината се направени од увезени боја која не падне, и има специфичен против пролизгување функција.Висок квалитет на еколошки бои, купот тело усвојува високо квалитетни еколошки тест боја, боја процес е убава боја и трајни, не е лесно да се нула, и не се појави да биде лупено исклучување или избледени за долго време.

Главните карактеристики

Избор на клиент