.

.

Мобилен Телефон Ѕвони Stander, Симпатична Павле Френк Прстен Stander (розева)

Мобилен Телефон Ѕвони Stander, Симпатична Павле Френк Прстен Stander (розева)

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

може да се користи како телефон стојат, добро да се види на филм.Силно лепило на вашиот мобилен телефон.Нов објект со одличен квалитет.Тоа може да го поддржи мобилни телефони на СИТЕ ГОЛЕМИНИ.Бесплатни Ротација : 360 степени кој ви обезбедува со повеќе гледање агли за гледање филмови и видеа рацете слободни.може да се користи како телефон стојат, добро за гледајте филм Силно лепило на вашиот мобилен телефон Нов објект со одличен квалитет што може да Го поддржи мобилни телефони на СИТЕ ГОЛЕМИНИ.Бесплатни Ротација : 360 степени кој ви обезбедува со повеќе гледање агли за гледање филмови и видеа рацете слободни Чувствуваат слободни да контакт кога ќе треба refutable во рок од две недели.

Главните карактеристики

Избор на клиент