.

.

Aexit Црна 22mmx10mm за Безбедност и Надзор 2 Терминали Индустриски Електронски Аларм Рогови & Сирени Ѕвончето DC3-24V

Aexit Црна 22mmx10mm за Безбедност и Надзор 2 Терминали Индустриски Електронски Аларм Рогови & Сирени Ѕвончето

DEN 1759.20

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Piezo Buzzer Sounder;Напон : DC3-24 V.Тип : Континуиран Звук;Вкупната Големина(Pin Не се Вклучени) : 22 x 10мм/ 0.9"x 0.4"(D*H).Pin Растојание : 15mm/ 0.6";Pin Големина : 0.8 х 8мм/ 0.03" x 0.32".Материјали : Пластика, Метал;Главна Боја : Balck.Total Weight : 5g;Пакет Содржина : 1 x Piezo Buzzer Sounder. 1.Заврши вози кола вградени за директна работа од ВАШИНГТОН извор на енергија.2.Само поврзете да било напојување од 3 до 24 Volts.

Главните карактеристики

Избор на клиент