.

.

POPETPOP Птица Фидер за Кафез-Птица Храна за Хранење Сад се Хранат Првенство за Мали Папагали Cockatiels Conure Хрчак Мали Животни Вода за Пиење Сад за Птици во Кафез Додатоци-Л

POPETPOP Птица Фидер за Кафез-Птица Храна за Хранење Сад се Хранат Првенство за Мали Папагали Cockatiels Conure

DEN 453.36

Пристапност
Во достапна форма

Папагалот храна чаши,Идеален за папагал, мачка и други домашни миленици.Птица јадење јадење,Керамички материјал е практична, вие може лесно да се чисти нив.Задебелување дизајн обезбедува својата издржливост и тие не се лесно да падне.Шарени и лубеница дизајн со исклучителна детали ги прави привлечни.Папагалот храна јадења за кафез,Високо квалитетни керамички материјал, тие не се безбедни.Опис на Овие елементи се изработени од високо квалитетни керамички материјал, тие се безбедни, шарени дизајн со исклучителна детали ги прави привлечни, може да се чисти нив лесно.Одлична храна фидер за папагал и други домашни миленици.Овие чинии се овозможи на вашето домашно милениче да се добие храна лесно.Карактеристики - Боја : како што е прикажано.- Материјал : керамички.- Големина : прибл. 11.5x8x8cm - Високо квалитетни керамички материјал, тие не се безбедни.- Шарени и лубеница дизајн со исклучителна детали ги прави привлечни.- Задебелување дизајн обезбедува својата издржливост и тие не се лесно да падне.- Идеален за папагал, мачка и други домашни миленици.- Керамички материјал е практична, вие може лесно да се чисти нив.- Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including1 x милениче сад.

Главните карактеристики

Избор на клиент