.

.

NUOBESTY 3pcs Мини Калкулатори Преносни Електронски Испит Калкулатор за Студентите Тест Дома Децата на Училиште (Случаен Боја)

NUOBESTY 3pcs Мини Калкулатори Преносни Електронски Испит Калкулатор за Студентите Тест Дома Децата на Училиште

DEN 177.36

Пристапност
Во достапна форма

Компактни димензии, мала тежина, лесен за употреба и удобен за носење.Совршен за на училиште, дома и во канцеларија употреба.Тоа е навистина добар помошник за вашиот секојдневен живот.Направени од премиум материјал за практична употреба.Description The производ е прекрасен калкулатор кои се направени од високо квалитетни пластични материјали за издржливи и долготрајни употреба.Тоа може да се обезбеди добра погодност за вас да се пресмета оние комплексни броеви.Со пренослив дизајн и лесен за користење, тоа е погоден за домашна употреба (office use.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Пластика.- Големина : Прибл. 5 x 4.6 x 0,8 cm.Пакет Including3 x калкулатори.

Главните карактеристики

Избор на клиент