.

.

KONGDY 20 Брои морска болест Закрпи Зад Увото, Движење Болест Закрпи за Крстарење, Анти Гадење Помош за Carsick со Не Сонливост

KONGDY 20 Брои морска болест Закрпи Зад Увото, Движење Болест Закрпи за Крстарење, Анти Гадење Помош за Carsick

DEN 1353.60

Пристапност
Во достапна форма

Печ Предности : Лесен, Лесен за Носење и Употреба.Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро.Ефектот на секој печ ќе трае околу 1-3 дена. ❤【100% KONGDY Гаранција】Ако имате било какви прашања во врска со гадење печ движење болест печ, ве молиме контактирајте со нас слободно. ❤【Гадење Печ Пакување】2 фластери/торба, 10 кесички/ кутија, земете 3 закрпи Солза заштитен слој на далноводи ,да се придржуваат на леплив слој на папокот или на задната страна на вашиот десно и лево уши, ве молиме да користите болест движење закрпи половина час пред крстарење. Водоотпорен и дише, не е лесно да падне. Со проширување на apillary, возбудлива на централниот нервен систем, да се освежи вашите напната и ослободување на weariness на мозокот. Чисто природни билни апстракт, без несакани ефекти.На гадење печ движење болест печ не се лесно да падне. ❤【Функција Индикација】На гадење печ движење болест печ ублажување на Повраќање, Гадење, Вртоглавица, Анорексија и други симптоми што произлегуваат од болест на Автомобили, Бродови, Авиони, Возови, Метрото и други превозни средства.Сите 100% природна трева примена на гадење печ движење болест печ, зелена, здрава, нежни и не-стимулирање на телото.На гадење печ движење болест печ имаат висок Aquosity и одличен кожата biocompatibility.Не двоумете се, кликнете Add to Кошница сега и се приклучат на илјадници други придобивање овие гадење закрпи движење болест закрпи.Стави зад вашето уво или на вашиот папокот пред да патуваат.На гадење печ движење болест печ се прилагоди на контрола на vagal храброст да гастроинтестиналниот тракт, го инхибираат мотилитет на гастроинтестиналниот, на тој начин спречувајќи гадење и повраќање.Многу полесно од апчиња и без поспаност. Надворешна употреба, безбеден и удобен.Карактеристики на Движење Болест Печ : 1. ❤【Третман Ефикасноста】На гадење печ движење болест печ ублажување на Повраќање, Гадење, Вртоглавица, Анорексија и други симптоми што произлегуваат од болест на Автомобили, Бродови, Авиони, Возови, Метрото и други превозни средства.На гадење печ движење болест печ се прилагоди на контрола на vagal храброст да гастроинтестиналниот тракт, го инхибираат мотилитет на гастроинтестиналниот, на тој начин спречувајќи гадење и повраќање.

Главните карактеристики

Избор на клиент