.

.

ABOOFAN 1Pc Декоративни Кукла Украси Симпатична Божиќ Девојка Hangings за Деца за Божиќ Дома Декор

ABOOFAN 1Pc Декоративни Кукла Украси Симпатична Божиќ Девојка Hangings за Деца за Божиќ Дома Декор

DEN 1996.80

Пристапност
Во достапна форма

Совршен за виси на елката.Тоа може да се користи за украсување дома, продавница, хотел и ресторан.Уникатен и префинет дизајн, изработени од памук, направи кукла и издржливи, кој ви дава допир искуство.Симпатична кукла дизајн, изгледа супер и слатка.Голема како подарок за пријателите и семејството.божиќ decor Description Овој вид на украс е погодна за Божиќ дрво и соба дизајн декорација.Особено girl' s соба и ѕидот.Нивните прекрасен изглед е многу со деца, и кукли претставуваат добри работи и добри желби.Карактеристики - Материјал : Памук, пластика - Size : 17. 00 X12. 00 X2. 50cm/ 6. 68 X4. 72 X0. 98inch.- Уникатен и префинет дизајн, изработени од памук, направи кукла и издржливи, кој ви дава допир искуство.- Симпатична кукла дизајн, изгледа супер и слатка.- Совршен за виси на елката.- Тоа може да се користи за украсување дома, продавница, хотел и ресторан.- Голема како подарок за пријателите и семејството.Пакет Including1 x Кукла Pendant.

Главните карактеристики

Избор на клиент