.

.

Uxsiya Чип Служат Кошница, nongreasy Фрај Кошница, Чип Кошница, Долг животен Век за Предјадења Вечера

Uxsiya Чип Служат Кошница, nongreasy Фрај Кошница, Чип Кошница, Долг животен Век за Предјадења Вечера

DEN 424.80

Пристапност
Во достапна форма

Изградена на високо квалитетни нерѓосувачки челик што е тешка должност и трае долго услуга живот без било корозија, тоа нема да рѓа, виткајте, скрши или да ослаби лесно.Изградена на високо квалитетни нерѓосувачки челик што е тешка должност и трае долго услуга живот без било корозија, тоа нема да рѓа, виткајте, скрши или да ослаби лесно.Храна одделение од нерѓосувачки челик материјал го прави безбедни за контакт со храната директно, исто така лесно да се чисти.Идеален за кафе, ресторан или на вашата домашна употреба, да им се овозможи да се готви, да вари, или длабоко фрај храна со леснотија, се многу практични.Совршен жица рачка овозможува несмасна прсти да се одржи цврсто, тоа е, исто така, погодно за чување на дршката може да се закачи на ѕид.Одлично за француски помфрит, кромид прстени, prawns или било која друга пржена храна, исто така може да биде храна презентација снек кошница.Овој објект е изграден на високо квалитетни нерѓосувачки челик што е тешка должност и трае долго услуга живот без било корозија, тоа нема да рѓа, виткајте, скрши или да ослаби лесно.Одлично за француски помфрит, пилешки прсти, кромид прстени, prawns или било која друга пржена храна, исто така може да биде храна презентација снек кошница.Вреди да се купуваат.Карактеристики : Изградени на високо квалитетни нерѓосувачки челик што е тешка должност и трае долго услуга живот без било корозија, тоа нема да рѓа, виткајте, скрши или да ослаби лесно.Храна одделение од нерѓосувачки челик материјал го прави безбедни за контакт со храната директно, исто така лесно да се чисти.Совршен жица рачка овозможува несмасна прсти да се одржи цврсто, тоа е, исто така, погодно за чување на дршката може да се закачи на ѕид.Одлично за француски помфрит, кромид прстени, prawns или било која друга пржена храна, исто така може да биде храна презентација снек кошница.Идеален за кафе, ресторан или на вашата домашна употреба, да им се овозможи да се готви, да вари, или длабоко фрај храна со леснотија, се многу практични.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : Нерѓосувачки Steel Handle Должина : 9cm / 3.54 инчен (appr.) Кошница Големина : 19 x 10 x 7.8 cm / 7.48 x 3.94 x 3.07 инчен(appr.) Пакет се Вклучени : 1 x Чипови Презентација Кошница.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Material:
Stainless Steel
Handle Length:
9cm / 3.54 inch (appr.)
Basket Size:
19 x 10 x 7.8cm / 7.48 x 3.94 x 3.07inch(appr.)
Package Included:
1 x Chips Presentation Basket :
Избор на клиент