.

.

Booluee 8 во 1 Магија Виткање Облека Закачалки, Простор за Заштеда на енергија 360 степени Вртливата Кука, Расклопна Облека Сушење Решетката за Домашни Туристички Кампув

Booluee 8 во 1 Магија Виткање Облека Закачалки, Простор за Заштеда на енергија 360 степени Вртливата Кука, Расклопна

DEN 932.64

Пристапност
Во достапна форма

Премиум Квалитет : Направени од квалитетни PP пластика, цврсти и издржливи.Тоа може да чување на 8 облека, но само да потрае малку простор. -Укината Големина : 18*63 см / 7.1*24.8 инчен; Ширевте Големина на : 52*41*22 cm / 20.5*16.1*8.7 инчен; Со тенок, компактен профил, многу удобен за носење. -Компактен за Лесно Складирање : Овие закачалки може да се здипли со самото тоа може да се вклопат во малите џебови на патните торби и багаж.Простор за заштеда и без проблеми на сите. -Skidproof Дизајн : ви Овозможува да ги чувате вашите алишта во место без да паѓаат или доделување и штити деликатна облека.Ова е ергономски дизајниран завршува да се зачува облека форма. -Многу Практични : Свитлива и 360 степени rotatable, соодветен проред помеѓу закачалки за лесен пристап за да се добие облека.Овие закачалки ќе ви помогне да ги организирате вашите фустани, панталони, палта, одговара, и бидете на вашиот плакар изгледа neater.Карактеристики : Материјал : ПП Пластични Укината Големина : 18*63 см / 7.1*24.8 инчен Ширевте Големина на : 52*41*22 cm / 20.5*16.1*8.7 инчен Боја : Бела, Сина, Розова Овие закачалки се свитлива и преносни.Можете да лесно да се превиткајте го во многу компактен облик и пакување на вашата торба, но ќе не однесе на многу простор.Ви овозможува да ги чувате вашите алишта во место без да паѓаат или доделување и штити деликатна облека.Ова е ергономски дизајниран завршува да се зачува облека форма.Овој пакет ќе ви помогне да ги организирате вашите фустани, панталони, палта, костуми, и го прави вашиот плакар уредни изглед како што треба.Напомена : 1. Ве молиме овозможи околу 1-2 см грешки во мерењето. 2. Бидејќи на различни ја прикажува вистинската боја може да се разликува малку од сликата.Пакет се Вклучени : 1 x Виткање Облека Закачалка.

Главните карактеристики

Избор на клиент