.

.

NUOBESTY Божиќ Headbands, 4 Пакет Празник Headbands Симпатична Божиќ Главата капа Toppers за Божиќ Партија Материјали и Партија Услуги

NUOBESTY Божиќ Headbands, 4 Пакет Празник Headbands Симпатична Божиќ Главата капа Toppers за Божиќ Партија Материјали

DEN 993.60

Пристапност
Во достапна форма

( : Направен од премијата и материјал, не исчезнува, не - deformable, удобно за вашето дете да се носат. ( : Одлична за секојдневно носење, на отворено, пешачење, итн.Убав костим за фотографија. ( : Исто така погоден за вашето домашно милениче куче или мачка, ја заврши својата Божиќ облека со оваа супер главата карики!. ( : Убаво реквизити за деца фотографија.Ќе се преземат некои смешни фотографии за вашето дете со него. ( : Специјално дизајнирани за Божиќ, прави вашите деца прекрасна во празник.Карактеристики- - Боја : Како што е прикажано.- - Материјал : Ткаенина.- Големина на : 25 X12 CM.Пакет Вклучувајќи 4 Парчиња Божиќ коса карики.

Главните карактеристики

Избор на клиент