.

.

Labuduo DIY Моќ Банка за Полнење, LCD Дисплеј Безбедно да се Користи Батерија 18650 Складирање Кутија за Мобилен Телефон(Црна)

Labuduo DIY Моќ Банка за Полнење, LCD Дисплеј Безбедно да се Користи Батерија 18650 Складирање Кутија за Мобилен

DEN 429.36

Пристапност
Во достапна форма

4pcs 18650 батерии, LCD дисплеј батеријата напон, струја и батеријата останатите, можете лесно да ги отстраните батеријата на власт други уреди.Тоа може да го надополнува енергија за вашиот мобилен телефон во време кога тоа е надвор од сила.Широк Применливост : Погоден за сите видови на мобилни телефони, менување на различни конекција линија, исто така, може да ја полните MP3, MP4, дигитална камера, таблет компјутер и други производи, DC5 V универзална напојување.Безбеден и Сигурен : Усвојување во текот на напон и во текот тековната заштита, се грижи за вашиот мобилен телефон и со вашиот мобилен телефон батеријата.2 oz Model : M09 Material : ABSBattery Тип : 4pcs Батерија 18650 (Батерија, Не се Вклучени) Излезен Порт : USB1 5 V 1А, USB2 2. 4pcs 18650 батерии, LCD дисплеј батеријата напон, струја и батеријата останатите, можете лесно да ги отстраните батеријата на власт други уреди.Тоа може да го надополнува енергија за вашиот мобилен телефон во време кога тоа е надвор од сила.Моден Тренд : Модерен изглед, професионален дизајн, водечки мода, лесен, елегантен.5 V 2 AInput Порт : Микро 5 V 2 AScope На Примена : Поддршка на Сите Видови На Мобилен Телефон Полнење Пакет Листа : 1 x DIY Моќ Банка Кутија. Широк Применливост : Погоден за сите видови на мобилни телефони, менување на различни конекција линија, исто така, може да ја полните MP3, MP4, дигитална камера, таблет компјутер и други производи, DC5 V универзална напојување.Спецификација : Предмет Тип : DIY Моќ Bank Weight : Прибл. Лесен и Пренослив : Тоа може да се врши во вашиот џеб, паричник, briefcase или куферот кога ќе оди на бизнис или патување.

Главните карактеристики

Item Type:
 DIY Power Bank
Weight:
Approx.90g / 3.2oz
Model:
M09
Material:
ABS
Battery Type:
4pcs 18650 Battery (Battery Not Included)
Output Port:
USB1 5V 1A, USB2 2.5V 2A
Input Port:
Micro 5V 2A
Scope Of Application:
Support All Types Of Mobile Phone Charging
Package List:
1 x DIY Power Bank Box :
Избор на клиент