.

.

Одбивни за Птичјиот Внесувач,Птица Фидер Маска,Заштита на Нектар од Сонцето и Ветерот се Задржи Освежување, Мравка Moat ,Заштита на Hummingbird Фидер за на Отворено ,Тробој

Одбивни за Птичјиот Внесувач,Птица Фидер Маска,Заштита на Нектар од Сонцето и Ветерот се Задржи Освежување,

DEN 1807.20

Пристапност
Во достапна форма

✔[Colorfu]Транспарентен чисто стакло на прозорецот гледајќи во вашата градина, влијаеше со јато hummingbirds околу шарени покрие како цвет, chattering и fluttering крилја sculpting нектар, одбивни за птичјиот фидер пол нежно занишан околу птици. ✔[ФИДЕР WEATHERGUARD ]Времето штитници за птица задолжени за хранење телиња е што малку guard за вашиот омилен hummingbird.ТОА висат над било фидер за да се заштити од сонцето.Површината на капакот е изработен од текстура како облик на птица пердув, која брзо и ефикасно канализација површински да се спречи израстоци и истекување.Капата форма е дизајниран како ако имате чадор за hummingbirds, оклопна нив од сонцето пати. ✔[HUMMINGBIRD ЉУБОВ]Чадор тип топ изградена-во мравка moat, нашите птица фидер времето поклопецот е убава и практична.Птици можат да уживаат во храна за срцето на нивната содржина. ✔【ЗАДРЖИ НЕКТАР СВЕЖИ】Оваа птица фидер покрива не само што не е лесно да се замени, но исто така додава слој на границата на нектар на hummingbird, нектар останува јасна.Без да се грижиш за влошување на нектар. ✔[ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА]Ако поради некоја причина не сте 100% со твоите hummingbird одбивни , едноставно контактирајте го нашиот пријателски услуги на клиентите експерти во секое време по купувањето и ние ќе ви испратиме нова замена или целосно враќање на средствата.На одбивни за птичјиот задолжени за хранење телиња е направен од високо квалитетни пластични.Едноставно и брзо да го инсталирате може да се користи со птица внесувач и го закачи на секое место.Држи надвор сонце и чува храната на фидер за сува.Црвена, сина и зелена боја комбинации додадете дополнителна допир на боја на вашиот птица гледа.

Главните карактеристики

Избор на клиент