.

.

Само 11,6 Носење Лаптоп Торба Компјутер Ракав за Microsoft Surface Оди 2, Површина Про X, Surface Pro 7

Само 11,6 Носење Лаптоп Торба Компјутер Ракав за Microsoft Surface Оди 2, Површина Про X, Surface Pro 7

DEN 382.80

Пристапност
Во достапна форма

0 За LG G Подлога X 8.Да се биде тенок и лесен, на таблет ракав може да се врши на својот без додавање премногу масовно да таблета, или лесно се транспортира во друга торба, ранец или куферот.Тоа би можело да биде совршен подарок избори за вашите најблиски, како Ден на Мајката, Божиќ Ден, денот на Благодарноста и др.0 Плус За LG U+ Подлога 8 За LG G Подлога 8.Топ вчитување патент на ракавот овозможува непречено плови и лесен пристап до лаптоп.Тоа може да биде совршено се користи за работно и слободно време, стилски и пристоен изглед, ќе биде воодушевен со нашите торба.Sleeve дизајн кој лесно може да се менува и да се вклопат во поголем ранец, briefcase, гласник торба, други заштитни кеси, или заштитна доволно да се спроведе сам.

Главните карактеристики

Избор на клиент