.

.

На доградба на акрилни Нокти за Полнење 18 Бои, Сјај Акрилик Прав Професионални Акрилни Прав и Течност Мономер во Собата за Почетници Помине Уметност Декорација Ала

На доградба на акрилни Нокти за Полнење 18 Бои, Сјај Акрилик Прав Професионални Акрилни Прав и Течност Мономер

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Истурете акрилик течност во чашата,натопете ја четката со течност.Соберат некои акрилик прав повторно да се формира влажни топката на четка и да ги применуваат на вашите нокти, се исуши.Боја : Бела,розова,јасно.Се применуваат на влажни топката на ноктите ,се направи форма на цвет.Парична казна и сјајна, шарени и згодна,додадете поставен на вашите нокти, се создаде уникатен и пенливи помине екстензии или ноктите резба.Прав бои ќе ги покажат на вистински бои кога се тие во комбинација со акрил течност. ❤УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние и ветуваме да им обезбеди на сите наши клиенти со одлични производи и услуги.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со продавачот директно,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.Пакет Содржина : .Се применуваат светла масло,готови.Четка за нега : чиста четка веднаш по употребата, или стави на четка во вода, за да се спречи сушењето out Keep цврсто запечатени.Ве молиме да земете во КОЖАТА ТЕСТИРАЊЕ пред да направите маникир, ПРЕСТАНЕТЕ да го КОРИСТИТЕ веднаш откако непријатно чувство.Нејзините погоден за нокти експерти и ноктите стартер. 1 x Стаклена Чаша,2 x Dotting Пенкало,1 x Криви Пинцети,1 x Пар Сепаратори. ❤Лесен за Користење : за Брзо Градење и Долготрајни : Професионални акрилни прав и акрил течност за нокти екстензија, тоа е се исуши,нема потреба да се излечи помине ламба, се создаде нокти проширување во рамките на кратко време,дури и за почетник!Со соодветна пријава, 2-3 НЕДЕЛИ облечен е реален.Ве молиме да земете во КОЖАТА ТЕСТИРАЊЕ пред да направите маникир, ПРЕСТАНЕТЕ да го КОРИСТИТЕ веднаш откако непријатно чувство. 2 x Помине Лепак(3g),6 x Помине Сјајот Фолија,6 x Помине Sequins,6 x Шарени Прав,4 x Торба на Ноктите Уметност Rhinestones.Четка за нега : чиста четка веднаш по употребата, или стави на четка во вода за да се спречи тоа од сушење.

Главните карактеристики

Избор на клиент