.

.

JJZXC Безбедност Безбедно, Сеф, Сигурносни Кутии за Дома Отпечаток Плус Лозинка Двојна Заштита, Интелигентна Анти-Кражба, Заштита на Накит,

JJZXC Безбедност Безбедно, Сеф, Сигурносни Кутии за Дома Отпечаток Плус Лозинка Двојна Заштита, Интелигентна

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Посветен за подобрување на безбедноста технологија.За да се обезбеди побезбедна, посигурен производи,ние постојано истражување и развој на материјали ,безбедноста технологија.Ние само сакаме да се презентираат најдобрите клиенти,за заштита на вредните предмети и unreplaced-негувале предмети.Проштална на традиционалните сефови кои се родени со еден функција на складирање.развива безбедно со исклучително високо ниво на анти-кражба функција која, исто така, додава еден допир на боја на вашата домашна декорација.Мода : Во добро дизајниран кабинет и елегантен боја совршено ќе одговара на декорација стилот на вашиот дом или канцеларија.Безбедност : се произведени со напредна технологија на заварување и R&D иновации,може да обезбеди дополнително осигурување на вашите вредности.Совршен за употреба како централен или декоративни акцент за секој простор.Може програма магистер код и кориснички код, лесно да управуваат со сметки.Лозинката плус копче за поставување нудат двојно хартии од вредност за вашите вредности.Два начини на вашиот безбедно направи повеќе за безбедност.Мекото внатрешните слоеви се спречи вашите вредности (како накит, heirlooms, или други деликатни предмети) од гребење или штети.Со сигурна и мода, оваа безбедно додава еден допир на боја во вашиот дом , канцеларија и дром.Големина : 38*30*30cm Боја : Black This безбедно е на добар квалитет, убава и практична, и е добар помошник за вашиот дом живот.Ова е вашиот прв избор!Убав кутија да биде одличен подарок или декорирате вашиот дом, канцеларија.

Главните карактеристики

Избор на клиент