.

.

HEVIRGO Десктоп 8 Цифрен Електронски Калкулатор, Канцеларијата на Финансиското Сметководство, Канцелариски материјал,Стандард Функција за Канцеларија, Дома, Електро?

HEVIRGO Десктоп 8 Цифрен Електронски Калкулатор, Канцеларијата на Финансиското Сметководство, Канцелариски материјал,Стандард

DEN 176.16

Пристапност
Во достапна форма

8 цифри дизајн, силни се пресмета функцијата.Дојде со екстра големи LCD дисплеј, лесно да се чита.Лесни, трајни копчиња.Спецификации : 8 цифри дизајн, силни се пресмета функцијата.Дојде со екстра големи LCD дисплеј, лесно да се чита.Лесни, трајни копчиња.Точка Име : Calculator Material : Plastic Power Понудата : 1 x Копчето Батеријата(Built-in)Опција : 8 Цифри, Сметководство Алатка, Portable Size : 14.5 cm x 11.5 cm/5.71" x 4.53" (Прибл.)Белешки : боја на копчињата на калкулаторот ќе ви бидат пратени по случаен избор!Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Калкулатор.

Главните карактеристики

Избор на клиент