.

.

PAPRI 4PCS 304 од не ' Рѓосувачки Челик и Графит Полимер Шила Нозе Подлога за Звучник Засилувач Инструмент Equipme (No. 2 Нозе Рампа)

PAPRI 4PCS 304 од не ' Рѓосувачки Челик и Графит Полимер Шила Нозе Подлога за Звучник Засилувач Инструмент Equipme

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Цената е за 4 PCS/многу ( 4 PCS Нозе Рампа).Нозете Подлога Дијаметар : 49mm Висина : 13mm.Материјал : Комбинација на 304 нерѓосувачки челик и графит полимер.Нозете Подлога(Испратите против пролизгување мат).Поддршка за : звучници,засилувач,инструмент,опрема,плочата,CD DVD плеер,DAC итн.Цената е за 4 PCS/многу ( 4 PCS Нозе Подлога) Нозе Подлога Дијаметар : 49mm Висина : 13mm Материјал : Комбинација на 304 нерѓосувачки челик и графит полимер Нозе Подлога(Испратите против пролизгување мат) Поддршка на : звучници,засилувач,инструмент,опрема,плочата,CD DVD плеер,DAC итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент