.

.

Лента Машина, Лист Shears Убава Животната средина Не се лизга Острина и Трајни Удобно со АБС Материјал за Пластична Лента Ножици за

Лента Машина, Лист Shears Убава Животната средина Не се лизга Острина и Трајни Удобно со АБС Материјал за Пластична

DEN 1840.80

Пристапност
Во достапна форма

АБС материјал поседуваат отпорност, нула отпорност, заштита на животната средина.Оптички влакна соголување клешти донесе парична казна изработка, поседуваат удобно се чувствуваат.Сечилото е направен од потешко од не ' рѓосувачки челик, на острината и издржливи, и на сечилото има оригинален молив триаголен дизајн.Сечење на работ е фино земјата, на острината сечење, корозија‑отпорни.Пластични заграда, на се справи со притисокот е дизајниран со имитација на кожа текстура, која е удобно, убави и не се лизга.Функција : 1. Пластични заграда, на се справи со притисокот е дизајниран со имитација на кожа текстура, која е удобно, убави и не-slip2. Сечилото е направен од потешко од не ' рѓосувачки челик, на острината и издржливи, и на сечилото има оригинален молив триаголен design3. Оптички влакна соголување клешти донесе парична казна изработка, поседуваат удобно feel4. Сечење на работ е фино земјата, на острината сечење, корозија‑resistant5. АБС материјал поседуваат отпорност, нула отпор, животната средина protection Specification : Предмет Тип : Оптички Влакна Соголување Pliers Handle Материјал : ABSBlade Материјал : не ' Рѓосувачки steel Purpose : Пластична лента scissors Package Листа : 1 x Оптички Влакна Соголување Клешти.

Главните карактеристики

Избор на клиент