.

.

Компатибилен со Nintendo Switch OLED Dockable Случај со Екран Заштитник & 8 Палецот Капи, Шупливи Кристал Заштитни Случај Покритие за Nintendo Switch OLED Конзола и TPU Случај Заштитник за J

Компатибилен со Nintendo Switch OLED Dockable Случај со Екран Заштитник & 8 Палецот Капи, Шупливи Кристал Заштитни

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Јасен Случај Компатибилен со Nintendo Switch OLED : Овој заштитен случај е специјално дизајниран за Nintendo Switch OLED Модел.Направени на хард PC и мека TPU материјал со рака зафат дизајн, шок-апсорпција и анти-нула, ви дава удобно чувства за играње во рачен режим.Dockable Случај за OLED Конзола и TPU Случај за Joycon : случајот покритие за OLED конзола со КОМПЈУТЕР материјал задниот поклопец изгризано дизајн и TPU случај за joycon со дното арматура, силна одбрана дизајн, лесна и shockproof, чувајте ја вашата конзола за игри безбедно.Лесен за Инсталација : Лесно да се добие и исклучување, со сплит-тип дизајн, можете лесно може да се одвои случај да добиете на контролорот, без отстранување на конзола заштита.Сите cutouts се лесен пристап до сите порти и копчиња.ЗАБЕЛЕШКА : На дното на заштитни случај е snap-in дизајн.Тоа треба да биде благо втиснати во конзола за да се обезбеди цврста инсталација.Калено Стакло Екран Заштитник : екран заштитник компатибилен со nintendo switch oled конзола има одлична прозорецот екранот, висока чувствителност и удобно чувство на допир. 99.99% висока дефиниција и екранот на допир за точноста на оригиналниот допир искуство. 360° Сите-Коло Заштита : Овој случај заштитник за Nintendo Switch OLED дава целосна заштита за joycons, главната конзола и на екранот, за совршено да го заштитите вашиот уред од секојдневниот капки, шокови, испакнатини, гребнатини, прашина и отпечатоци од прсти. 8 капи за да се спречи џојстик од spalling и штета.

Главните карактеристики

Избор на клиент