.

.

uxcell Страна Ослободување Тока 0.75-инчен Цинк Легура Прилагодливи Тока Злато на Ѕвонење 2 парчиња

uxcell Страна Ослободување Тока 0.75-инчен Цинк Легура Прилагодливи Тока Злато на Ѕвонење 2 парчиња

DEN 1240.80

Пристапност
Во достапна форма

[Size] - Вкупна Големина : 45 x 22 x 8mm / 1.77 x 0.87 x 0.31"(L*W*H). [Одговара] Изработени за употреба со 0.75-инчен Webbing и/или Ремени. [Материјал] - Направени од цинк легура, отпорен на корозија, electroplating заврши за сјаен изглед. [Лесен за Употреба] - Дизајнирана да понуди брз и лесен, еден предаден на вредноста, брзо ослободување. [Апликации] - Одлично за Ранци, нараквици, Purses, lanyards, куче , Ремени, животот јакни, итн.Карактеристики : Материјал : Цинк Alloy Finish : Electroplating Total Големина : 45 x 22 x 8mm / 1.77 x 0.87 x 0.31"(L*W*H)Внатрешна Ширина : 18mm / 0.75" Пакет Содржина : - 2 x Страна Ослободување Тока Описи : 1.Направени од цинк легура, отпорен на корозија, electroplating заврши за сјаен изглед.2.Дизајнирана да понуди брз и лесен, еден предаден на вредноста, брзо ослободување.3.Одлично за Ранци, нараквици, Purses, lanyards, куче , Ремени, животот јакни, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент