.

.

Zilla Премиум Рефлектор Куполи 5.5 Инчи

Zilla Премиум Рефлектор Куполи 5.5 Инчи

DEN 320.64

Пристапност
Во достапна форма

Прав-обложени црна од надвор и рефлективна бела боја на внатрешноста додава сјај и долг живот.Компактен 5.5" големина одговара до 60 вати светилки.Прелиена со керамички втичница што трае под голема топлина. 6-нога кабелот за напојување со во-линија за вклучување/исклучување.Пролетта клип кој ја држи куполата securly во место на екранот куќиште блузи е вклучена.На Zilla Црна Рефлектор Купола блескаво светло тела се дизајнирани да ја испорача години на топлина или светло да рептил terrariums.Секој е покриена со керамички втичница за да го издржат постојана топлина на светилки до 60 w.Црна надворешноста и рефлективна бела обработки на ентериерот се прав-обложени за дополнителна сјај и долг живот. 6 ft.кабелот за напојување со во-линија за вклучување/исклучување на уредот е поставен во близина на држачи за лесно користење.Пролет клипови, да се одржи купола безбедно на екранот на врвот, се вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент