.

.

На Veda Компанија Spaveda Многу Благослови Бања Соли, 16-Унца, Рубин

На Veda Компанија Spaveda Многу Благослови Бања Соли, 16-Унца, Рубин

DEN 528.00

Пристапност
Во достапна форма

Овој цитрус мирис инспирира јасност и благодарност; Бергамот и свежи-исцеди лимон се спои со ливчиња од роза за освежување, ревитализација мирис.Растителна основа состојки вклучуваат портокал, бергамот и светлина cedar.Големина : 16oz.

Главните карактеристики

Избор на клиент