.

.

Амазон Основите 13.3 Урбан Лаптоп Ракав Случај - Црна

Амазон Основите 13.3 Урбан Лаптоп Ракав Случај - Црна

DEN 379.68

Пристапност
Во достапна форма

Форма-фитинг лаптоп ракав држи вашиот лаптоп безбедно од испакнатини, гребнатини, прашина, и spills.Лесни, ултра-тенок дизајн за лесно да се носи на сопствена или лизгање во торба.Направен од флексибилни, гума-како neoprene материјал за амортизирање заштита, елегантни црна боја.Одговара на повеќето лаптопи до 13.3 инчи; брише се чистат со влажна крпа.Мерки 13.8 0,8 од 10.2 инчи; поддржан од страна на Основите 1-година ограничена гаранција.Опис на производот Основите 13.3" Урбан Лаптоп Ракав Случај - Црно Од Производителот Основи.

Главните карактеристики

Избор на клиент