.

.

TamBee Цртан филм ноќ на Вештерките Коса Клипови Коса Додатоци Лилјак Рог Тиква Hairpin Коса Додатоци за ноќта на Вештерките Костим Партија Продавала 6 pack

TamBee Цртан филм ноќ на Вештерките Коса Клипови Коса Додатоци Лилјак Рог Тиква Hairpin Коса Додатоци за ноќта

DEN 119.76

Пристапност
Во достапна форма

Ноќта на вештерките тема : овие слатки шноли лесно може да натпревар различни облека и шминка, симпатична и шармантен, убава коса додатоци кои ќе направат да око-фаќање и импресивно во ноќта на Вештерките партија.Она што ќе добиете : 6 парчиња ноќта на Вештерките Коса Клипови, 6 стилови, секој стил 1 парчиња.Уникатен дизајн : Лилјак/тиква/ дух облик дизајн се сретне со темата ноќта на Вештерките.Широка примена : Совршен за различни прилики како што се Божиќ, ноќта на Вештерките партија, танц, пантомимичари, перформанси, итн.За материјалните информации : овие ноќта на Вештерките коса клипови се направени од чувствува ткаенина, fiberfill, и метал, лесен и пренослив, не е лесно да се деформира и се скрши, па можете да го користите за долго време.Tam Bee 6 Парчиња ноќта на Вештерките Коса Клипови лилјак шноли тиква коса клипови коса додатоци за Спецификација : Боја : Како на сликата покаже Кол : 6 Парчиња Пакет : 6 × ноќта на Вештерките лилјак Коса Клипови.

Главните карактеристики

Избор на клиент