.

.

RIOUSERY Помине комплет, на доградба на Акрилни Нокти Комплет со се', Помине Уметност 36 Бои Помине во Прав комплет Професионални Течни Четка Сјајот Датотека француски С

RIOUSERY Помине комплет, на доградба на Акрилни Нокти Комплет со се', Помине Уметност 36 Бои Помине во Прав

DEN 611.76

Пристапност
Во достапна форма

【100% Услугата】Ние и ветуваме да им обезбеди на сите наши клиенти со одлична доградба на акрилни нокти за полнење и услуги.Уживајте Во Вашата Шопинг.На ММА-слободен акрилик мономер течни вклучени во оваа доградба на акрилни нокти за полнење има тежок мирис, па вентилирани место се препорачува за намалување на мирисот.Ова можете да го користите на доградба на акрилни нокти за полнење да се DIY, ноктите проширување, лепило гел, ноктите резба и др.оз 1 x Акрилик течност (75ml / 2.Одлично за било помине уметник да се направи акрилик маникир дома или во студио и салон Акрилик Мономер Течни Лесна Апликација и Sculpting : се користи со акрил во прав за да се направи шајка проширување, зајакнување на ноктите, ноктите резба или да биде јасна шалче!Најдобра опција за нокти почетници startup помине технолошки професионалци и салони; се користи на природни нокти и лажни ноктите.оз 1 x Продолжување лепило (јасно)30g/1fl.

Главните карактеристики

Избор на клиент