.

.

Њуарк Жица 3100054 Црна Најлон Влакната за Чистење, Фина Мрежа Сито

Њуарк Жица 3100054 Црна Најлон Влакната за Чистење, Фина Мрежа Сито

DEN 950.64

Пристапност
Во достапна форма

За чистење на сите одделенија (од грубата да казна) на жица крпа користи во тестирање sieves, но особено погоден за чистење на фината мрежа (100 мрежа и пофини) sieves.Најлон влакната нема да го оштети жица крпа.Може да се користи со било кој од нерѓосувачки челик, месинг или жица крпа.Влакната се направени од црна најлон; сите други компоненти се дрво.Димензии : 1 3 / 16" дијаметар на главата x 7/8" долго со 3/4" кол.x 4" долго dowel се справи.Вкупната должина е 6".Влакната се 1" долго.

Главните карактеристики

Избор на клиент