.

.

Kesoto 7 Glass Екран на Допир Digitizer за Toyota, JBL & Не JBL Camry Навигација

Kesoto 7 Glass Екран на Допир Digitizer за Toyota, JBL & Не JBL Camry Навигација

DEN 863.76

Пристапност
Во достапна форма

Интерфејс : 50 Пина.Големина(Lx W)17.5 x 16cm/6.9 x 6.3 инчи.Замена на допир : Загуба на одговор на допир команди, dented, избледени, изгребани, испукана, мртви пиксели, или поларизирани заштита е облечен off.Сосема нов и висок квалитет, добра работа.Замена Навигација со екран на Допир Стакло Digitizer. 7 Инчен 50 Пина Glass Екран на Допир Панел Digitizer Леќа Панел За Toyota, JBL & Не JBL Camry 2018 2019 2020, LQ070 Y5 LW04 LCD.Опис : - 7 Инчен 50 Пина Glass Екран на Допир Панел Digitizer Леќа Панел За Toyota, JBL & Не JBL Camry 2018 2019 2020, LQ070 Y5 LW04 LCD - Замена Навигација со екран на Допир Стакло Digitizer - Сосема нов и висок квалитет, добра работа. - Замена на допир : Загуба на одговор на допир команди, dented, избледени, изгребани, испукана, мртви пиксели, или поларизирани заштита е облечен off. - Интерфејс : 50 Пина.Големина(Lx W)17.5 x 16cm/6.9 x 6.3 inch Specification : - Големина : 7.0 инчен - Интерфејс : 50-Pin. Големина(Lx W) : 17.5 x 16cm/6.9 x 6.3 инчи - Работен напон : 5 V. - Главен материјал : Стакло - Fitment : За Toyota, JBL & Не JBL Camry 2018 2019 2020 Package Вклучува : 1x на Допир Screen Note : 1.Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.

Главните карактеристики

Избор на клиент