.

.

TURECAP Расклопуваат Тоалет Седиште Мат, Додатоци Колекции Во Приморскиот / Туш кабина / Home / Тоалет / Хотел / Дом, 400x100(MM), Виолетова, 3 (Пакети) Тоалет Седиште Душеци (2 Коле

TURECAP Расклопуваат Тоалет Седиште Мат, Додатоци Колекции Во Приморскиот / Туш кабина / Home / Тоалет / Хотел

DEN 842.40

Пристапност
Во достапна форма

Производот е мека и удобна со добра адсорпција.Забрането е да се стави замрзнување ладна во тоа за повеќе интимни заштита, топлината и убавината.Производот без лепак марк адсорпција може да се користи штом тоа е раскинат без напор.Производот може да се мијат постојано без pilling и промена на бојата.Производот е издржлив, бидејќи на специјален материјал.Применливи Прилики : Крајбрежен / Туш кабина / Home / Тоалет / Хотел / Дом / Автомобилската Продажба Servicshop / Security / Villa / Бизнис Патување Боја : Виолетова Материјал : Полиестер Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 111(G) Должина : 400(MM) Ширина : 100(MM) Пакет се Вклучени : 3 (пакети) Тоалет Седиште Душеци (2 колекции / pack) Карактеристики : производот е мека и удобна со добра адсорпција.Забрането е да се стави замрзнување ладна во тоа за повеќе интимни заштита, топлината и убавината.Производот без лепак марк адсорпција може да се користи штом тоа е раскинат без напор.Производот може да се мијат постојано без pilling и промена на бојата.Производот е издржлив, бидејќи на специјален материјал.Производот е силна и тешко да се движат, така што е погодна за многу видови на тоалети.Производот може да се намали по случаен избор без да се грижиш за несоодветна големина.Производот е во мали и преносливо, лесно да се носат.Напомени : Производи треба да се мијат во ниска температура, не користете кајгана.Задржи производот подалеку од извор на оган и да се избегне висока температура.Пазете се од децата јадат случајно.

Главните карактеристики

Избор на клиент