.

.

DS18 GFX-3K1 Автомобил Аудио Засилувач - PRO Полн Опсег Класа D 1-Канал Monoblock Засилувач 3000 W Rms 1-Ohm

DS18 GFX-3K1 Автомобил Аудио Засилувач - PRO Полн Опсег Класа D 1-Канал Monoblock Засилувач 3000 W Rms 1-Ohm

DEN 8158.80

Пристапност
Во достапна форма

4 V) Моќ 3000 W @ 2 ohms (14.DS18 СЕ СТРЕМИ ВО ДОБИВАЊЕ НА НАШИТЕ КЛИЕНТИ НА НАЈНОВИТЕ И НАЈГОЛЕМА ТЕХНОЛОГИЈА СО СЕКОЈ ПРОИЗВОД, НИЕ ЈА СОЗДАВАМЕ.ОВИЕ МОЌ КУЌИ СПЕКТАР НА WATTAGE Е 3000, 5000, И 8000 W RMS, СООДВЕТНО И МОЖЕ ДА СЕ КУПИ ВО 1 OHM ИЛИ 2 OHM СТАБИЛНА МОДЕЛИ.ЦЕЛОСНА ПАЛЕТА AMP - Ако сте во потрага за засилувач дека може да се справи со целиот фреквенциски опсег тогаш не гледам подалеку!Жица најмоќните midranges високотонци возачи или коаксијален за оваа цел опсег серија.ЗАШТИТА CIRCUITRY – Против Преоптоварување Краток Спој Термички Низок Напон Висок Напон и Обратна Поларитетот Овие Заштита Карактеристики Се Дизајнирани за да се Заштити Засилувач Од Злоупотреба, Како И Од Најчестите Причини За Засилувач од Неуспех.ОВИЕ ЦЕЛОСЕН ОПСЕГ ЗАСИЛУВАЧИ СЕ СОВРШЕНИ ЗА ИГРАЊЕ И СИТЕ ВИДОВИ НА ГОВОРНИЦИТЕ И SUBS.НА DS18 GFX СЕРИЈА НА ЗАСИЛУВАЧИ СЕ ЗА ЕНТУЗИЈАСТ КОЈ Е СЕРИОЗЕН ЗА ЦЕДЕЊЕ СЕКОЈ ВАТИ Е МОЖНО НАДВОР НА ВАШИОТ СИСТЕМ ЗА ЗВУК ЗА КОНЦЕРТНА САЛА ВИД НА ЗВУК ШТО МОЖЕ ДА СЕ СЛУШНЕ ЗА МИЛЈИ ДАЛЕКУ!Модел Бр.НЕВЕРОЈАТНА МОЌ НА ЕФИКАСЕН ПАКЕТ на услуги - Способни на 3000 W Max Моќ Ќе имаат целата моќ што треба додека користење на state-of-the-art технологија која бара помалку енергија.ТИЕ ИМААТ ВИСОКА WATTAGE ОЦЕНКА ДА СЕ ДОБИЕ МАКСИМАЛЕН БРОЈ XMAX И ДЕЦИБЕЛИ ОД ВАШИОТ SUBS ДОДЕКА СО САМО ЕДЕН БРЗ ФЛИП НА НЕКОЛКУ ПРЕКИНУВАЧИ, И ИСТИОТ ЗАСИЛУВАЧ МОЖЕ ДА СЕ REWIRED ЗА НЕВЕРОЈАТНИ УВО КРШЕЈЌИ MIDRANGE ЈАЗИК И ИЗДИГНУВАЊА.ОВИЕ ЗАСИЛУВАЧИ СЕ ГАРАНТИРА ДА ВИ ДАДЕ НЕВЕРОЈАТЕН УДАР ЗА ВАШИТЕ ПАРИ.СЕГА ИМАМЕ РАЗВИЕНА ОД НАЈНОВАТА СЕРИЈА НА ЦЕЛОСНА МОСТ ВИСОКА WATTAGE ЗАСИЛУВАЧИ, НА GFX СЕРИЈА.4 V) 2000 W Минимум Говорникот Load1 OHM THD 1% Текст Чувствителност : 0.ОВИЕ ЗАСИЛУВАЧИ ДА ДОЈДЕ НА ПОВЕЌЕ КОНФИГУРАЦИИ И ДВАТА МОДЕЛИ ИМААТ ТАКА МОЖЕТЕ ДА ДОБИЕТЕ МАКСИМАЛЕН ИЗЛЕЗ ОД ВАШИОТ СИСТЕМ ЗА ЗВУК.PLATINUM ЗАВРШИ ВРСКИ – да Обезбедат цврсти електрични конекции кои што се спротивстави на корозија Целосно Променлива crossovers промовирање на леснотијата на инсталација и зачувување на цената на outboard crossovers.GFX-3 K1 Моќ @ 1 ohms (14.

Главните карактеристики

Избор на клиент