.

.

ABOOFAN 1 Компјутер Модерен рачно изработени Кристал Бисер Прстен Разноврсна Исклучителна Прст Прстен Вљубените Свадба Годишнината Роденден Материјали

ABOOFAN 1 Компјутер Модерен рачно изработени Кристал Бисер Прстен Разноврсна Исклучителна Прст Прстен Вљубените

DEN 715.20

Пристапност
Во достапна форма

Може да се носи со било облека, погодна за секој прилики.Beaded бисер дизајн со убави бои направи прстен повеќе карактеристична.Тоа ќе ги направи вашите прсти изгледаат долги и убави.Направени од високо - квалитетни материјали, удобен за носење.Можете да го носат на вашиот прст, како што, на универзал и исклучителна.Опис Ова е една убава прст прстен.Направени од високо - квалитетни материјали, трајни и практични.Beaded бисер дизајн со убави бои направи прстен повеќе карактеристична.Тоа ќе ги направи вашите прсти изгледаат долги и убави.Погодни за повеќе наврати, работа, купување, забава и сл.Може да биде дадено на другите како подарок.Карактеристики - Материјал : Бисер.- Направени од високо - квалитетни материјали, удобен за носење.- Beaded бисер дизајн со убави бои направи прстен повеќе карактеристична.- Можете да го носат на вашиот прст, како што, на универзал и исклучителна.- Тоа ќе ги направи вашите прсти изгледаат долги и убави.- Може да се носи со било облека, погодна за секој прилики.Пакет Including1 x Прстен.

Главните карактеристики

Избор на клиент